ZADZWOŃ DO NAS +31 626667293
 
NAJTAŃSZE LAPTOPY I KOMPUTERY
Zobacz naszą ofertę na nowe i używane sprzęty
 
SZYBKA DOSTAWA
Zamówienia do godziny 19:00 są realizowane tego samego dnia
 
DOWÓZ TEGO SAMEGO DNIA
Koszt 0,19€ za każdy kilometr
NOWY PIEKARNIK POD ZABUDOWĘ SAMSUNG NV75N7677RS/EF -DUAL COOK

NOWY PIEKARNIK POD ZABUDOWĘ SAMSUNG NV75N7677RS/EF -DUAL COOK

  • Kod produktu: NV75N7677RS/EF
  • Dostępność: 1
  • 599.00€

  • Cena netto:599.00€
  - OR -  

Nowy piekarnik pod zabudowę Samsung  NV75N7677RS/EF
2 Lata gwarancji
Aktualna najniższa cena sklepowa to 899€ - Tylko u nas w super atrakcujnej cenie 599€!!!
-Pojemność: 75 L
-Klassa energetyczna: A+
-Podwójne drzwi
-Dzięki elastycznym drzwiom masz pełną elastyczność przy przygotowywaniu różnych potraw. Otwórz górną połowę drzwi, aby użyć górnej strefy na mniejsze posiłki. Możesz łatwo dotrzeć do górnej strefy podczas przygotowywania innych potraw w dolnej strefie bez utraty ciepła. Lub otwórz całe drzwiczki, jeśli chcesz korzystać z całego piekarnika.
-Dual Cook Flex ™: Zaoszczędź dużo czasu i energii podczas przygotowywania posiłków. Jeśli używasz tylko górnej połowy piekarnika, możesz skrócić czas gotowania nawet o 22% i zużyć do 21% mniej energii niż gdybyś ogrzał cały piekarnik.
-Smart Cooking: Dzięki Przewodnikowi gotowania zawsze znasz optymalne ustawienie piekarnika dla potrawy, nawet jeśli jednocześnie gotujesz potrawy w górnej i dolnej strefie. W My Recipe możesz zapisać wypróbowane i przetestowane przepisy, abyś mógł je łatwo odtworzyć. Scrapbook przechowuje przepisy, więc zawsze masz je przy sobie.
-Wszystko pod kontrolą - zawsze i wszędzie. Zrób więcej dzięki połączeniu Wi-Fi. Dzięki aplikacji * możesz łatwo monitorować i obsługiwać piekarnik w dowolnym miejscu i czasie. Możesz podgrzać lub wyłączyć piekarnik. Możesz także sprawdzić i wyregulować temperaturę i czas lub szybko wybrać zaprogramowane położenie za pomocą funkcji Auto Cook. A aplikacja pomaga monitorować awarie.
-Czyszczenie pirolityczne: Utrzymuj wnętrze piekarnika w czystości i porządku, bez marnowania czasu i energii na szorowanie lub używanie drogich środków czyszczących. Pirolityczny system czyszczenia * nagrzewa piekarnik i spala tłuszcz i resztki jedzenia, które pozostają po przygotowaniu. Piekarnik jest nieskazitelnie czysty. Musisz tylko zetrzeć brud
-Teleskopowa szyna przesuwa się płynnie i bez wysiłku na zewnątrz i do środka, nawet przy użyciu dużych lub ciężkich patelni. Ze względu na niskie tarcie znacznie łatwiej jest wkładać jedzenie do piekarnika i wyjmować je z piekarnika. W ten sposób możesz obracać swoje naczynia, przyprawiać i smażyć bez rozlewania.
-Szybkie podgrzewanie: Gotuj w krótszym czasie. Dzięki zastosowaniu grzania górnego, dolnego i gorącego powietrza piekarnik szybko się nagrzewa i można w nim szybciej włożyć jedzenie.
-Profesjonalne pieczenie mięsa. Jedno ustawienie jest podgrzewane do 220 ° C, aby zamknąć mięso, a następnie automatycznie przełącza się na temperaturę gotowania, która została ustawiona dla idealnej tekstury mięsa.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry