ZADZWOŃ DO NAS +31 626667293
 
NAJTAŃSZE LAPTOPY I KOMPUTERY
Zobacz naszą ofertę na nowe i używane sprzęty
 
SZYBKA DOSTAWA
Zamówienia do godziny 19:00 są realizowane tego samego dnia
 
DOWÓZ TEGO SAMEGO DNIA
Koszt 0,19€ za każdy kilometr
NOWA PRALKA MARKI CANDY - WSAD 9KG- 1400 OBR/MIN - A+++

NOWA PRALKA MARKI CANDY - WSAD 9KG- 1400 OBR/MIN - A+++

  • Kod produktu: Candy
  • Dostępność: 6
  • 299.00€

  • Cena netto:299.00€
  - OR -  

Fabrycznie nowa pralka Candy z gwarancją fabryczną 24 miesiące!!!
Cena 299€!!!!
*Klasa energetyczna: A+++
*Wsad: 9KG
*Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
* Pralki Candy Smart to także urządzenia połączone: korzystaj z połączenia NFC *, które pomaga poprawić jakość pracy łatwo i bezpośrednio ze smartfona.
* Kompatybilne tylko ze smartfonami z Androidem wyposażonymi w technologię NFC.
*Nasze maszyny minimalizują ilość zużywanej energii elektrycznej, zmniejszając równocześnie ilość odpadów. Czułe czujniki wagowe wykrywają wielkość ładunku i automatycznie dostosowują ilość zużywanej wody i energii elektrycznej. Dzięki tym urządzeniom zużycie wody, czasu i energii elektrycznej może być nawet o 70% mniejsze!
*SZYBKIE 14', 30', 44', 59' MINUTOWE PROGRAMY
 Najlepsza kombinacja czasu i wydajności. Pralki Candy pozwalają wybierać między nie mniej niż czterema cyklami, które trwają krócej niż godzinę, ale są w 100% skuteczne.
*DŁUŻSZE ŻYCIE TWOJEJ PRALKI - funkcja Smart Check-up zapewnia uproszczone zarządzanie w celu większej wydajności. Smart Check-up informuje o stanie urządzenia poprzez monitorowanie jego kondycji. W przypadku błędu lub nieprawidłowego działania, inteligentny przewodnik pomoże Ci samodzielnie zidentyfikować rozwiązanie.
*TRZYMAJ WSZYSTKO POD KONTROLĄ-Dzięki My Statistics możesz kontrolować najczęściej używane programy i dowiedzieć się, jak zoptymalizować nawyki prania.
*Z opóźnionym startem pralka będzie gotowa, kiedy tylko zechcesz. Pozwala to zaprogramować początek cyklu prania z maksymalnym opóźnieniem do 24 godzin. Koniec z obawami o nieprzyjemne zapachy powstające w wyniku pozostawienia mokrej bielizny wewnątrz pralki. Koniec z marnowaniem zużycia energii.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry