ZADZWOŃ DO NAS +31 626667293
 
NAJTAŃSZE LAPTOPY I KOMPUTERY
Zobacz naszą ofertę na nowe i używane sprzęty
 
SZYBKA DOSTAWA
Zamówienia do godziny 19:00 są realizowane tego samego dnia
 
DOWÓZ TEGO SAMEGO DNIA
Koszt 0,19€ za każdy kilometr
NOWY TELEWIZOR SONY 85 CALI -ANDROID- 4K X-Reality PRO

NOWY TELEWIZOR SONY 85 CALI -ANDROID- 4K X-Reality PRO

  • Kod produktu: Sony KD-85XH8096
  • Dostępność: 1
  • 2,099.00€

  • Cena netto:2,099.00€
  - OR -  

Nowy telewizor Sony KD-85XH8096 z gwarancją fabryczną 24 miesiące!!!
Cena 2099€
*Przekątna obrazu: 85 cali (216cm)
*Rozdzielczość: 4K UHD, 3840 x 2160
*Niezwykły realizm obrazu dzięki 4K HDR Processor X1™ 
*Kinowe emocje dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos
*Technologia interpolacji 4K X-Reality™ PRO nadająca obrazowi jakość zbliżoną do 4K
*Maksimum emocji podczas gry: Zanurz się w akcji gry jak nigdy dotąd, dzięki procesorowi X1 i wyjątkowej technologii Sony Triluminos. Dzięki trybowi gry z szybkim czasem reakcji i niskim imput lag, telewizor automatycznie wykryje konsolę i zapewni kontrolę nad każdym ruchem w czasie rzeczywistym.
*Dzięki technologii TRILUMINOS paleta kolorów zostaje rozszerzona poza zakres reprodukowany przez standardowe telewizory. Technologia analizuje i przetwarza dane przy wykorzystaniu procesorów Sony X1, by barwy stały się jeszcze bardziej naturalne i dokładne, a obrazy zyskały większy realizm.
*Dzięki procesorowi 4K HDR Processor X1™ obraz 4K zyskuje wspaniały wygląd z bogatymi szczegółami i fakturami. Dzięki technologii  4K X-Reality™ PRO ze specjalną bazą dannych 4K,  do jakości zbliżonej do 4K interpolowane są również filmy 2K i Full HD. 
*Technologia object-based HDR remaster sprawia, że kolory poszczególnych obiektów na ekranie są analizowane, a ich kontrast odpowiednio dostosowany. Obiekty są remasterowane pojedynczo, dzięki czemu telewizor lepiej odtwarza głębię, tekstury i bardziej realistyczny obraz.
*Technologia Apple AirPlay umożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń takich, jak iPhone, iPad czy Mac do telewizora. Oglądaj filmy i programy z iTunes, korzystaj z ulubionych aplikacji, a nawet z przeglądarki Safari.
*Dzięki technologii Chromecast możesz przesyłać w pełnej jakości ulubione filmy, gry i aplikacje z urządzeń mobilnych na telewizory z wbudowaną funkcją Chromecast. Aby odtworzyć ulubione treści na dużym ekranie, wystarczy dotknąć przycisku przesyłania na wyświetlaczu urządzenia z systemem Android lub iOS. Dodatkowo, po rozpoczęciu przesyłania materiału możesz kontynuować przeglądanie Internetu na telefonie lub tablecie.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry