ZADZWOŃ DO NAS +31 626667293
 
NAJTAŃSZE LAPTOPY I KOMPUTERY
Zobacz naszą ofertę na nowe i używane sprzęty
 
SZYBKA DOSTAWA
Zamówienia do godziny 19:00 są realizowane tego samego dnia
 
DOWÓZ TEGO SAMEGO DNIA
Koszt 0,19€ za każdy kilometr
NOWA SUSZARKA KONDENSACYJNA Z POMPĄ CIEPŁA WHIRPOOL

NOWA SUSZARKA KONDENSACYJNA Z POMPĄ CIEPŁA WHIRPOOL

  • Kod produktu: Whirpool EFTD9X3BPL
  • Dostępność: 1
  • 499.00€

  • Cena netto:412.40€
  - OR -  

Nowa suszarka kondensacyjna z pompą ciepła Whirpool z 24 miesięczną gwarancją fabryczną
Cena: 499€
*Klasa energetyczna:  A+++
*Wsad 9 KG
*Programy suszenia: delikatny, kolory, kołdry, koszule, łatwe prasowanie, mix, odświeżanie, pościel, program 30 min., sport/fitness, syntetyki, wełna
*Pompa ciepła
*Najnowocześniejsze suszarki wykorzystują pompę ciepła. Taki też jest model Whirlpool EFTD9X3BPL. Dzięki temu możesz liczyć na maksymalną oszczędność prądu, a także na delikatne traktowanie znajdujących się w bębnie ubrań.
*W suszarce wykorzystano technologię Szósty Zmysł, która pomaga oszczędzać energię elektryczną i zapewnia ubraniom optymalny czas suszenia. Urządzenie automatycznie dobiera czas suszenia do wielkości wsadu, więc nie musisz obawiać się, że zbyt długie suszenie zniszczy Twoje ulubione bluzki.
*Zapomniałeś wyjąć ubrania z suszarki od razu po zakończeniu cyklu suszenia? Nie obawiaj się, że utracą swoją świeżość. Za sprawą funkcji FreshCare+ bęben będzie się delikatnie obracać co jakiś czas przez kilka godzin, więc pranie będzie ciągle zmieniało swoje położenie. Nie musisz się więc obawiać, że zacznie nieprzyjemnie pachnieć.
*Whirlpool EFTD9X3BPL został wyposażony w czujnik wilgotności, który na bieżąco monitoruje stan wsadu. Na tej podstawie urządzenie samo decyduje o tym, czy należy już zakończyć pracę, czy istnieje konieczność jej kontynuowania. Pozwala to na ogromną oszczędność i zawsze idealne efekty suszenia.


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry