ZADZWOŃ DO NAS +31 626667293
 
NAJTAŃSZE LAPTOPY I KOMPUTERY
Zobacz naszą ofertę na nowe i używane sprzęty
 
SZYBKA DOSTAWA
Zamówienia do godziny 19:00 są realizowane tego samego dnia
 
DOWÓZ TEGO SAMEGO DNIA
Koszt 0,19€ za każdy kilometr
NOWA ZMYWARKA POD ZABUDOWĘ BOSCH SMV25

NOWA ZMYWARKA POD ZABUDOWĘ BOSCH SMV25

  • Kod produktu: Bosch SMV25
  • Dostępność: 1
  • 389.00€

  • Cena netto:321.49€
  - OR -  

Nowa zmywarka pod zabudowę marki Bosch z gwarancją producenta 24 miesiące
Cena: 389€
*Klasa energetyczna: F
*Zastosowane technologie: Aqua Sensor, Aqua Stop, EasyLock, EcoSilence Drive, InfoLight, VarioSpeed
*Funkcje dodatkowe: Asystent Dozowania, Elektroniczna regeneracja, Innowacyjny 3-częściowy system filtrów, Sensor załadunku, Sygnał akustyczny końca pracy, Technika naprzemiennego mycia, Wskaźnik świetlny na panelu
*Sterowanie: Elektroniczne
*Asystent Dozowania w zmywarce służy do optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka w zmywarce spada do pojemnika, który znajduje się w górnym koszu, w którym następuje jej kontrolowane rozpuszczenie. Detergent wymieszany z wodą działa na naczynia z większa siłą, zapewniając doskonałe efekty zmywania każdego załadunku.
*Dedykowany program szkło 40°C zastosowany w zmywarce BOSCH obniża temperaturę i dostosowuje czas płukania i suszenia. Dzięki temu programowi, twoje szklane naczynia będą zawsze błyszczące i bez śladów suszenia po każdym zmyciu w zmywarce.
*3-stopniowy system RackMatic w zmywarce BOSCH pozwala ustawić kosz na 3 rożnych wysokościach zależnie od Twoich potrzeb. Wybraną pozycję można łatwo zmienić, gdy nawet kosz jest pełen.
*System AquaStop w zmywarce BOSCH zadba o stan twoich ubrań i bezpieczeństwo twojego domu. System składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Podczas pracy, spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która zatrzymuje przepływ wody. Ten system zapewnia ochronę przed szkodami przy każdym zmywaniu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry