ZADZWOŃ DO NAS +31 626667293
 
NAJTAŃSZE LAPTOPY I KOMPUTERY
Zobacz naszą ofertę na nowe i używane sprzęty
 
SZYBKA DOSTAWA
Zamówienia do godziny 19:00 są realizowane tego samego dnia
 
DOWÓZ TEGO SAMEGO DNIA
Koszt 0,19€ za każdy kilometr
NOWA LODÓWKA AMERYKAŃSKA SIDE BY SIDE Z KOSTKARKĄ SAMSUNG

NOWA LODÓWKA AMERYKAŃSKA SIDE BY SIDE Z KOSTKARKĄ SAMSUNG

  • Kod produktu: Samsung RS50 Black
  • Dostępność: 1
  • 949.00€

  • Cena netto:784.30€
  - OR -  

Nowa lodówka amerykańska side by side Samsunga z gwarancją producenta 24 miesięczną
Cena: 949€
*Klasa energetyczna: F (wcześniej A+)
*Pojemność chłodziarki: 360 L
*Pojemność zamrażarki:  175 L
*Pełny No Frost:  Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych
*Wzornictwo Nowoczesny i minimalistyczny wygląd, pasujący do wystroju każdej kuchni oraz wysokiej jakości wykończenie.
*Barek na napoje:  Łatwy dostęp do ulubionych napojów, bez otwierania drzwi lodówki i bez nadmiernej utraty chłodnego powietrza.
*Specjalne półki na nabiał i wino ułatwiają organizację i dostęp do produktów, zapewniają optymalne warunki do przechowywania
*All-Around Cooling :  Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.
*Zawsze masz prosty dostęp do świeżej, schłodzonej wody. Możesz sterować dystrybutorem wody, a także pracą chłodziarki za pomocą zewnętrznego, dotykowego panelu sterowania. Czytelny wyświetlacz LED pokazuje włączone funkcje i temperaturę w lodówce.
*Naciśnięcie przycisku Power Freeze i przytrzymanie go przez 3 sekundy aktywuje intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażalniku będzie utrzymywana minimalna temperatura.
*Tryb wakacyjny:  Funkcja uruchomi w chłodziarce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Co więcej, w części chłodzącej zachowa się temperatura na poziomie 16°C. Takie rozwiązanie wyeliminuje możliwość pojawienia się w chłodziarce nieprzyjemnego zapachu.
*Wysokość: 179 cm
*Szerokość: 91 cm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry